UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Organizowałeś kiedyś taką masową imprezę? Wiesz ile ludzi jest do tego potrzebnych? UM ma na miesiąc zatrudnić dodatkowych ludzi i potem ich pozwalniać? To bardzo normalne, że do imprezy raz na rok zatrudnia się firmę. Od tego właśnie są firmy eventowe.
KapitanSzyderca