Wybrany wątek opinii
Stać ich na paliwo, na przejażdżki to niech zbierają ale owoce z drzewa s nie kasę !
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
po kasę to niech do Niemców jadą, tyle co zgarnęli w wojnie to wyprawę na księżyc dało by się zrobić i jeszcze tam bazę produkującą energie do tankowania wszelakich pojazdów w przestrzeni. Nie wspominając o ochronie lądu, wyławiając odpadki z nieba. A w Elblągu mogą zbudować choćby jedno "przejście" nad drogą i przez tory EZ (Zdrój)
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
@statek - Ale bełkot. Duży bałagan pod beretem.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
ha ha bambaryły pleciesz
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@statek - Widać żeś młody bo propagandowym żyjesz, ja 5 lat pracował w Niemczech jako fachowiec budowlany i zawsze miałem szacunek i pieniądz a tu jak jest lepiej nie wspominać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1