Wybrany wątek opinii

Stać ich na paliwo, na przejażdżki to niech zbierają ale owoce z drzewa s nie kasę !
(2025.07.09)
po kasę to niech do Niemców jadą, tyle co zgarnęli w wojnie to wyprawę na księżyc dało by się zrobić i jeszcze tam bazę produkującą energie do tankowania wszelakich pojazdów w przestrzeni. Nie wspominając o ochronie lądu, wyławiając odpadki z nieba. A w Elblągu mogą zbudować choćby jedno "przejście" nad drogą i przez tory EZ (Zdrój)
statek (2025.07.09)
@statek - Ale bełkot. Duży bałagan pod beretem.
(2025.07.09)
ha ha bambaryły pleciesz
(2025.07.09)
@statek - Widać żeś młody bo propagandowym żyjesz, ja 5 lat pracował w Niemczech jako fachowiec budowlany i zawsze miałem szacunek i pieniądz a tu jak jest lepiej nie wspominać.
(2025.07.09)
Powrót do komentarzy