UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po kasę to niech do Niemców jadą, tyle co zgarnęli w wojnie to wyprawę na księżyc dało by się zrobić i jeszcze tam bazę produkującą energie do tankowania wszelakich pojazdów w przestrzeni. Nie wspominając o ochronie lądu, wyławiając odpadki z nieba. A w Elblągu mogą zbudować choćby jedno "przejście" nad drogą i przez tory EZ (Zdrój)
statek