UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@statek - Widać żeś młody bo propagandowym żyjesz, ja 5 lat pracował w Niemczech jako fachowiec budowlany i zawsze miałem szacunek i pieniądz a tu jak jest lepiej nie wspominać.


Anuluj