Wybrany wątek opinii

Fantastycznie, albo windy dla każdego albo dla nikogo. Wolał bym aby zainwestowali w odnawialne źródła energii cieplnej aby obniżyć koszty utrzymania
Pil (2025.07.08)
@Pil - Taki z ciebie Niemiec? Prawdziwi patrioci są dumni że mamy najdroższy prąd w Europie i stać nas na to żeby mops za nas płacił
pis wstał z kolan (2025.07.08)
Powrót do komentarzy