Wybrany wątek opinii
Fantastycznie, albo windy dla każdego albo dla nikogo. Wolał bym aby zainwestowali w odnawialne źródła energii cieplnej aby obniżyć koszty utrzymania
Do moderacji
Odpowiedz
46
40
Do moderacji
Odpowiedz
15
21