UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fantastycznie, albo windy dla każdego albo dla nikogo. Wolał bym aby zainwestowali w odnawialne źródła energii cieplnej aby obniżyć koszty utrzymania

Pil

Anuluj