UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fantastycznie, albo windy dla każdego albo dla nikogo. Wolał bym aby zainwestowali w odnawialne źródła energii cieplnej aby obniżyć koszty utrzymania
Pil
Fantastycznie, albo windy dla każdego albo dla nikogo. Wolał bym aby zainwestowali w odnawialne źródła energii cieplnej aby obniżyć koszty utrzymania
Pil