UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pil - Taki z ciebie Niemiec? Prawdziwi patrioci są dumni że mamy najdroższy prąd w Europie i stać nas na to żeby mops za nas płacił

pis wstał z kolan

Anuluj