Wybrany wątek opinii

Widzę, że poziom zdjęć Wam spadł na pysk.
Kluczem pod żebra (2025.07.06)
@Kluczem pod żebra - Dokładnie ! Fotki do kitu ale kasę skasuje... Moim zdaniem jeden fotograf powinien być na łodzi przed skoczkami tak by im nie przeszkadzać i zdjęcia robić z przodu a nie styłu.
(2025.07.06)
@Kluczem pod żebra - Bo tu nie chodzi o jakość ale o ilość. Od dawna. Następnym razem nic nie będzie widać na fotkach ale za to będzie ich 584.
(2025.07.06)
Co to jest "styłu"?
KapitanSzyderca (2025.07.06)
Powrót do komentarzy