Wybrany wątek opinii
Widzę, że poziom zdjęć Wam spadł na pysk.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Kluczem pod żebra - Dokładnie ! Fotki do kitu ale kasę skasuje...
Moim zdaniem jeden fotograf powinien być na łodzi przed skoczkami tak by im nie przeszkadzać i zdjęcia robić z przodu a nie styłu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Kluczem pod żebra - Bo tu nie chodzi o jakość ale o ilość. Od dawna. Następnym razem nic nie będzie widać na fotkach ale za to będzie ich 584.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Co to jest "styłu"?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0