UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kluczem pod żebra - Dokładnie ! Fotki do kitu ale kasę skasuje... Moim zdaniem jeden fotograf powinien być na łodzi przed skoczkami tak by im nie przeszkadzać i zdjęcia robić z przodu a nie styłu.
@Kluczem pod żebra - Dokładnie ! Fotki do kitu ale kasę skasuje... Moim zdaniem jeden fotograf powinien być na łodzi przed skoczkami tak by im nie przeszkadzać i zdjęcia robić z przodu a nie styłu.