Wybrany wątek opinii

Tak przy okazji do PCK ! Mam świadomość że kontynery służą do ubrań nie potrzebnych ale zadbanych a najlepiej nowych bo któż ubierze śmierdzącą odzież ? Ja jednak wystawiłem kiedyś uprane, wyprasowane i dobrze zapakowane markową odzież, naprawdę dużo było nowych a tak samo potraktowano jak na zdjęciu obok ! Pytam po co ten blaszak stoi by zaśmiecały teren wokoło ? Nie powinno być zabrane choćby na śmietnik ?
(2025.07.06)
To jest standard, jadąc do pracy mijam 3 takie kontenery, dramat. Najgorzej na skrzyżowaniu Matejki-Płk. Dąbka. Tam zawsze leży sterta szmat.
(2025.07.06)
Powrót do komentarzy