Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
To jest standard, jadąc do pracy mijam 3 takie kontenery, dramat. Najgorzej na skrzyżowaniu Matejki-Płk. Dąbka. Tam zawsze leży sterta szmat.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0