UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest standard, jadąc do pracy mijam 3 takie kontenery, dramat. Najgorzej na skrzyżowaniu Matejki-Płk. Dąbka. Tam zawsze leży sterta szmat.
To jest standard, jadąc do pracy mijam 3 takie kontenery, dramat. Najgorzej na skrzyżowaniu Matejki-Płk. Dąbka. Tam zawsze leży sterta szmat.