UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest standard, jadąc do pracy mijam 3 takie kontenery, dramat. Najgorzej na skrzyżowaniu Matejki-Płk. Dąbka. Tam zawsze leży sterta szmat.


Anuluj