UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polecam władzom Miasta na muzyczną część Dni ściągnąć Czerwone Gitary, Skaldów lub Breakout Old. By zabawę i radość mieli też elbląscy seniorzy.
Polecam władzom Miasta na muzyczną część Dni ściągnąć Czerwone Gitary, Skaldów lub Breakout Old. By zabawę i radość mieli też elbląscy seniorzy.