UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polecam władzom Miasta na muzyczną część Dni ściągnąć Czerwone Gitary, Skaldów lub Breakout Old. By zabawę i radość mieli też elbląscy seniorzy.


Anuluj