Wybrany wątek opinii
No i fantastycznie. Nie mniej jednak nie miejcie złudzeń kochani. Elbląscy malkontenci zmieszają basen z błotem za 3,2,1,start.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Maniek Melancholik - A mnie brakuje trzy piętrowego domu publicznego zwanego burdel na wzór tego we Frankfurcie/Man
Dlaczego tam jest to normalne, praca dla jednych a dla innych relaks ! Udajemy zachód a co do czego Białoruś pozostała w mentalności.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
No proszę w końcu jakaś racjonalna uwaga.... Polecam Willę As bo jak wiadomo najwyższa klasa u Asa.... Jest też kilka Dam z ofertą w internecie... Może nie ma tu imprezowni jak w Hamburgu ale tam w sobotę znalezienie miejsca parkingowego jest w zasadzie niemożliwe a tłumy na ulicach przypominają kolejkę do rzeźnika w latach 80 tych... Są portale a na nich zaproszenie Polek, ,, ,Ukrainek.... Białorusinek... Może nie jest to rewia ale coś fajnego zawsze znajdziesz jak się postarasz....
Do moderacji
Odpowiedz
0
8
To ty udajesz nie wiadomo co? W Elblągu trzypiętrowy burdel? A dla kogo? jak obecne wystarczają? Nawet po polsku nie potrafisz pisać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0