UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No proszę w końcu jakaś racjonalna uwaga.... Polecam Willę As bo jak wiadomo najwyższa klasa u Asa.... Jest też kilka Dam z ofertą w internecie... Może nie ma tu imprezowni jak w Hamburgu ale tam w sobotę znalezienie miejsca parkingowego jest w zasadzie niemożliwe a tłumy na ulicach przypominają kolejkę do rzeźnika w latach 80 tych... Są portale a na nich zaproszenie Polek, ,, ,Ukrainek.... Białorusinek... Może nie jest to rewia ale coś fajnego zawsze znajdziesz jak się postarasz....
MariuszLewandowski-Fc