UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Maniek Melancholik - A mnie brakuje trzy piętrowego domu publicznego zwanego burdel na wzór tego we Frankfurcie/Man Dlaczego tam jest to normalne, praca dla jednych a dla innych relaks ! Udajemy zachód a co do czego Białoruś pozostała w mentalności.