Wybrany wątek opinii
Artykuł propagandowy z kcPO do zaprzyjaźnionej lokalnej tuby propagandy. Czekam jeszcze na wyznania operatorów ładowarek z parkingu dla tirów którzy będą przekonywać że taka forma jest lepsza niż port Państwowy z prawdziwego zdarzenia. Elblążanie lubią być karmieni bylejakością, mają całkowicie wygaszone oczekiwania. Te małe sadzawki za ogromne pieniądze to kameralizacja i miniaturyzacja dawnego basenu. Jak widać jest to z małe na potrzeby miasta czyli pieniądze zostały zmarnowane, podobnie jak ten amfiteatr za który jeszcze żaden z włodarzy nie poszedł siedzieć a powienien.
Do moderacji
Odpowiedz
13
11
@Mikolao - Pisowski trol wet polexit itd z nowym nickiem
Do moderacji
Odpowiedz
5
8
@Mikolao - Jarosław, Jarosław, Wiesław, Wiesław. Taki byłby port jak i fabryka izery, ostrołęckie wieże produkujące prąd do samochodów elektrycznych, super prom, Jarosław, Wiesław, te same metody
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Mikolao - Te nicki to dostajesz z nadania kc pis jako tw? Twoja "działalność"liczy się do stażu pracy? Medal i dwa różne buty po idolu masz jak w banku za wierną służbę
Do moderacji
Odpowiedz
3
4