UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Artykuł propagandowy z kcPO do zaprzyjaźnionej lokalnej tuby propagandy. Czekam jeszcze na wyznania operatorów ładowarek z parkingu dla tirów którzy będą przekonywać że taka forma jest lepsza niż port Państwowy z prawdziwego zdarzenia. Elblążanie lubią być karmieni bylejakością, mają całkowicie wygaszone oczekiwania. Te małe sadzawki za ogromne pieniądze to kameralizacja i miniaturyzacja dawnego basenu. Jak widać jest to z małe na potrzeby miasta czyli pieniądze zostały zmarnowane, podobnie jak ten amfiteatr za który jeszcze żaden z włodarzy nie poszedł siedzieć a powienien.

Mikolao