UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Artykuł propagandowy z kcPO do zaprzyjaźnionej lokalnej tuby propagandy. Czekam jeszcze na wyznania operatorów ładowarek z parkingu dla tirów którzy będą przekonywać że taka forma jest lepsza niż port Państwowy z prawdziwego zdarzenia. Elblążanie lubią być karmieni bylejakością, mają całkowicie wygaszone oczekiwania. Te małe sadzawki za ogromne pieniądze to kameralizacja i miniaturyzacja dawnego basenu. Jak widać jest to z małe na potrzeby miasta czyli pieniądze zostały zmarnowane, podobnie jak ten amfiteatr za który jeszcze żaden z włodarzy nie poszedł siedzieć a powienien.
Mikolao