UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Są dwa. W Bażantarni i na dolince. A do tego na placu Jagiellończyka. Po co kolejny amfiteatr.. Wsioki nie wiedzą co jest w mieście


Anuluj