UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Są dwa. W Bażantarni i na dolince. A do tego na placu Jagiellończyka. Po co kolejny amfiteatr.. Wsioki nie wiedzą co jest w mieście
Są dwa. W Bażantarni i na dolince. A do tego na placu Jagiellończyka. Po co kolejny amfiteatr.. Wsioki nie wiedzą co jest w mieście