UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

rano w słoneczny dzień to przejście jest szczególnie niebezpiczne. Pieszy na przejściu w cieniu, widzi wszystko, a jadący z Sienkiewicza pod słońce nie widzi nic co w cieniu. Nie jechał szybko, co widać w którym miejscu się zatrzymał, kierowca po prostu nic nie widział,

.,.,.