UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rano w słoneczny dzień to przejście jest szczególnie niebezpiczne. Pieszy na przejściu w cieniu, widzi wszystko, a jadący z Sienkiewicza pod słońce nie widzi nic co w cieniu. Nie jechał szybko, co widać w którym miejscu się zatrzymał, kierowca po prostu nic nie widział,

.,.,.

Anuluj