Wybrany wątek opinii
Wczesniej nie potrafili Olsztynowi nawet wyrwać kasy na fajerwerki sylwestrowe dla mieszkancòw a teraz przynajmniej jest na rozrywkę. Nie pamietam kiedy takiego formatu postacie wystepowały w naszym miescie. Umowa na zakup nowych trawajòw, remon drogi 22,rozbudowa basenu, coraz wiecej budynkòw mieszkalnych powstaje. Powoli sie zmienia na lepsze. Wczesniej nie było pieniedzy na nic i nikt nie chciał tutaj inwestować.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Do moderacji
Odpowiedz
5
2