UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Slepi - Widzisz zakup nowych tramwajów dla Elbląga. Widzisz nowe drogi, nowe inwestycje... Nie prawdą jest natomiast że wcześniej nie było pieniędzy na nic. Wygugluj sobie ile milionów zamiast na inwestycje w Polskę zmarnowano na kościoły
Katotaliban Polska