UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczesniej nie potrafili Olsztynowi nawet wyrwać kasy na fajerwerki sylwestrowe dla mieszkancòw a teraz przynajmniej jest na rozrywkę. Nie pamietam kiedy takiego formatu postacie wystepowały w naszym miescie. Umowa na zakup nowych trawajòw, remon drogi 22,rozbudowa basenu, coraz wiecej budynkòw mieszkalnych powstaje. Powoli sie zmienia na lepsze. Wczesniej nie było pieniedzy na nic i nikt nie chciał tutaj inwestować.
Slepi