Wybrany wątek opinii

Super inicjatywa, oby więcej takich ludzi jak Pan Patryk. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze dobrzy ludzie bo na ogół to znieczulica i każdy myśli tylko o sobie.
Bushido (2025.06.21)
@Bushido - Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. To dla mnie ogromna motywacja. Wierzę, że dobro wraca - nawet w drobnych gestach.
Pat_ (2025.06.22)
Powrót do komentarzy