UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super inicjatywa, oby więcej takich ludzi jak Pan Patryk. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze dobrzy ludzie bo na ogół to znieczulica i każdy myśli tylko o sobie.

Bushido

Anuluj