Wybrany wątek opinii
Mój kuzyn z Pogrodzia łowił pstrągi potokowe w tamtejszym leśnym potoku. To było w 2 połowie lat 70 tych. Zdarzały się sztuki ponad kilogramowe. To były piękne czasy. Teraz tam już pstrągowych potoków od dawna nie ma gdyż wyschły.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Jarek1965 - W połowie lat 70 to mozna było łowić karpie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0