Wybrany wątek opinii

Mój kuzyn z Pogrodzia łowił pstrągi potokowe w tamtejszym leśnym potoku. To było w 2 połowie lat 70 tych. Zdarzały się sztuki ponad kilogramowe. To były piękne czasy. Teraz tam już pstrągowych potoków od dawna nie ma gdyż wyschły.
Jarek1965 (2025.06.17)
@Jarek1965 - W połowie lat 70 to mozna było łowić karpie.
(2025.06.18)
Powrót do komentarzy