UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mój kuzyn z Pogrodzia łowił pstrągi potokowe w tamtejszym leśnym potoku. To było w 2 połowie lat 70 tych. Zdarzały się sztuki ponad kilogramowe. To były piękne czasy. Teraz tam już pstrągowych potoków od dawna nie ma gdyż wyschły.
Jarek1965