Wybrany wątek opinii
Za użycie słowa vibe/wajb wlepiałbym surowe kary pieniężne.
Do moderacji
Odpowiedz
24
7
Ok boomer
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
To może uzasadnij dlaczego?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Fakt. Szkoda że nasz język polski musi być na siłę "uatrakcyjniany" neologizmami czy tam innymi zapożyczeniami.
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
Ze wszystkich tych "zoomerskich" makaronizmów, ten jest wyjątkowo pretensjonalny i nadużywany, a na dodatek zupełnie niepotrzebny - polski odpowiednik to bezpretensjonalny, używany z dziada pradziada "nastrój". Czasem bywa tak, że obcojęzyczny koncept jest trudny do przełożenia na polski, ale nie w tym przypadku.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0