Wybrany wątek opinii

Za użycie słowa vibe/wajb wlepiałbym surowe kary pieniężne.
(2025.06.10)
Ok boomer
mtsz (2025.06.10)
To może uzasadnij dlaczego?
(2025.06.10)
Fakt. Szkoda że nasz język polski musi być na siłę "uatrakcyjniany" neologizmami czy tam innymi zapożyczeniami.
(2025.06.10)
Ze wszystkich tych "zoomerskich" makaronizmów, ten jest wyjątkowo pretensjonalny i nadużywany, a na dodatek zupełnie niepotrzebny - polski odpowiednik to bezpretensjonalny, używany z dziada pradziada "nastrój". Czasem bywa tak, że obcojęzyczny koncept jest trudny do przełożenia na polski, ale nie w tym przypadku.
(2025.06.10)
Powrót do komentarzy