UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ze wszystkich tych "zoomerskich" makaronizmów, ten jest wyjątkowo pretensjonalny i nadużywany, a na dodatek zupełnie niepotrzebny - polski odpowiednik to bezpretensjonalny, używany z dziada pradziada "nastrój". Czasem bywa tak, że obcojęzyczny koncept jest trudny do przełożenia na polski, ale nie w tym przypadku.


Anuluj