UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ze wszystkich tych "zoomerskich" makaronizmów, ten jest wyjątkowo pretensjonalny i nadużywany, a na dodatek zupełnie niepotrzebny - polski odpowiednik to bezpretensjonalny, używany z dziada pradziada "nastrój". Czasem bywa tak, że obcojęzyczny koncept jest trudny do przełożenia na polski, ale nie w tym przypadku.