Wybrany wątek opinii

A zatoki i przystanki autobusowe nie będą projektowane i robione? Dalej będzie blokowanie i utrudnianie ruchu na Sobieskiego przez autobusy na jezdni?
Zatoka (2025.06.10)
@Zatoka - tak rzadko coś tam jeździ że dasz radę... gdzie zrobią zatoczkę jak zaraz teren spółdzielni.... ludzie trzeba też pomyśleć... i przypominam że autobus i tak ma pierwszeństwo żeby wyjechać z zatoczki...
(2025.06.10)
@Zatoka - Ojoj płaczesz bo stoisz 15 sekund? xD
(2025.06.10)
Powrót do komentarzy