Wybrany wątek opinii
A zatoki i przystanki autobusowe nie będą projektowane i robione? Dalej będzie blokowanie i utrudnianie ruchu na Sobieskiego przez autobusy na jezdni?
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
@Zatoka - tak rzadko coś tam jeździ że dasz radę... gdzie zrobią zatoczkę jak zaraz teren spółdzielni.... ludzie trzeba też pomyśleć... i przypominam że autobus i tak ma pierwszeństwo żeby wyjechać z zatoczki...
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Zatoka - Ojoj płaczesz bo stoisz 15 sekund? xD
Do moderacji
Odpowiedz
2
3