UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zatoka - tak rzadko coś tam jeździ że dasz radę... gdzie zrobią zatoczkę jak zaraz teren spółdzielni.... ludzie trzeba też pomyśleć... i przypominam że autobus i tak ma pierwszeństwo żeby wyjechać z zatoczki...


Anuluj