UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zatoka - tak rzadko coś tam jeździ że dasz radę... gdzie zrobią zatoczkę jak zaraz teren spółdzielni.... ludzie trzeba też pomyśleć... i przypominam że autobus i tak ma pierwszeństwo żeby wyjechać z zatoczki...