Wybrany wątek opinii
Biedrąg umieralnia
Do moderacji
Odpowiedz
7
18
najlepiej jakby odbudowac Elbing i sie wyprowadzic pozniej oddac land niemcom, przekop a komu to potrzebne
Do moderacji
Odpowiedz
1
5