Wybrany wątek opinii

Biedrąg umieralnia
(2025.06.04)
najlepiej jakby odbudowac Elbing i sie wyprowadzic pozniej oddac land niemcom, przekop a komu to potrzebne
(2025.06.06)
Powrót do komentarzy