UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
najlepiej jakby odbudowac Elbing i sie wyprowadzic pozniej oddac land niemcom, przekop a komu to potrzebne
najlepiej jakby odbudowac Elbing i sie wyprowadzic pozniej oddac land niemcom, przekop a komu to potrzebne