Wybrany wątek opinii
Jaki Zarząd - taki budynek - nie ma lepszej kpiny jak ta. Wydano setki milionów na inwestycję - a Urząd Miasta pokazuje nam wciąż jakie ma podejście do budowy lv portu w Elblągu, jakie środki z budżetu przeznacza co roku na to zadanie, Tolkmicko, Frombork - wyprzedziły Elbląg w czasie o lata świetlne, ale cuż widać, że włodarzom to też lata.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@Widzę ciemność - No CÓŻ bez portu, ani rusz
Do moderacji
Odpowiedz
3
0