UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki Zarząd - taki budynek - nie ma lepszej kpiny jak ta. Wydano setki milionów na inwestycję - a Urząd Miasta pokazuje nam wciąż jakie ma podejście do budowy lv portu w Elblągu, jakie środki z budżetu przeznacza co roku na to zadanie, Tolkmicko, Frombork - wyprzedziły Elbląg w czasie o lata świetlne, ale cuż widać, że włodarzom to też lata.

Widzę ciemność