Wybrany wątek opinii
Bardzo ciekawe. Gratulacje dla p. Jacka, "elbląskiego księciunia" i Redakcji, w końcu jakiś światowy temat:)
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@tow. Koliński - Oj Robercik jesteś, żyjesz !!! - a już myślałem, że coś złego Ci się przytrafiło- no dawaj, dawaj Ty napewno wiesz co z tym cyrulikiem... był sewilski to czemu nie elbląski?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0