Wybrany wątek opinii

Bardzo ciekawe. Gratulacje dla p. Jacka, "elbląskiego księciunia" i Redakcji, w końcu jakiś światowy temat:)
tow. Koliński (2025.05.31)
@tow. Koliński - Oj Robercik jesteś, żyjesz !!! - a już myślałem, że coś złego Ci się przytrafiło- no dawaj, dawaj Ty napewno wiesz co z tym cyrulikiem... był sewilski to czemu nie elbląski?
Staruszek portier (2025.06.01)
Powrót do komentarzy