UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tow. Koliński - Oj Robercik jesteś, żyjesz !!! - a już myślałem, że coś złego Ci się przytrafiło- no dawaj, dawaj Ty napewno wiesz co z tym cyrulikiem... był sewilski to czemu nie elbląski?
Staruszek portier