UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ciekawe. Gratulacje dla p. Jacka, "elbląskiego księciunia" i Redakcji, w końcu jakiś światowy temat:)

tow. Koliński

Anuluj