UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ciekawe. Gratulacje dla p. Jacka, "elbląskiego księciunia" i Redakcji, w końcu jakiś światowy temat:)
tow. Koliński
Bardzo ciekawe. Gratulacje dla p. Jacka, "elbląskiego księciunia" i Redakcji, w końcu jakiś światowy temat:)
tow. Koliński