UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A mi się podobała muzyka w przestrzeni miejskiej, nie podoba mi się natomiast granie w lesie, zwłaszcza muzyki elektronicznej, i zakłócanie spokoju żyjących tam zwierząt. Na bank po imprezie zostanie tam też góra śmieci