UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi się podobała muzyka w przestrzeni miejskiej, nie podoba mi się natomiast granie w lesie, zwłaszcza muzyki elektronicznej, i zakłócanie spokoju żyjących tam zwierząt. Na bank po imprezie zostanie tam też góra śmieci


Anuluj