UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Yaro - Idą tym tokiem rozumowania wnoszę, że nie pójdziesz w niedzielę do kościoła - masz iśc na wybory, a nie klękać
Szatan z 7. klasy
@Yaro - Idą tym tokiem rozumowania wnoszę, że nie pójdziesz w niedzielę do kościoła - masz iśc na wybory, a nie klękać
Szatan z 7. klasy