UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Yaro - Idą tym tokiem rozumowania wnoszę, że nie pójdziesz w niedzielę do kościoła - masz iśc na wybory, a nie klękać

Szatan z 7. klasy

Anuluj