Wybrany wątek opinii
Łatwo jest wspominać z łezką w oku ideały sportowe oraz rywalizacji fair play sprzed 40 lat. Ale ilu z Was oldboyów stosowało to w życiu? Czy przypadkiem nie faulowaliście, nie zakładaliście haków, nie przepychaliście się?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To jest właśnie piłka ręczna, sport dla twardzieli a nie dla panienek
Do moderacji
Odpowiedz
2
0