UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Łatwo jest wspominać z łezką w oku ideały sportowe oraz rywalizacji fair play sprzed 40 lat. Ale ilu z Was oldboyów stosowało to w życiu? Czy przypadkiem nie faulowaliście, nie zakładaliście haków, nie przepychaliście się?


Anuluj