UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Łatwo jest wspominać z łezką w oku ideały sportowe oraz rywalizacji fair play sprzed 40 lat. Ale ilu z Was oldboyów stosowało to w życiu? Czy przypadkiem nie faulowaliście, nie zakładaliście haków, nie przepychaliście się?