Wybrany wątek opinii

Z mojego życiowego doświadczenia jasno wynika, że wszystko sprzed 40 lat, włącznie z biedą, dobrze się wspomina. A wiecie dlaczego?
(2025.05.25)
Większość ludzi będzie dobrze wspominać lata swojej młodości. Bo młodość jest piękna, przynajmniej w większości przypadków, pomijając tych, którzy przeżyli jakieś traumatyczne zdarzenia.
(2025.05.25)
Powrót do komentarzy