Wybrany wątek opinii
Z mojego życiowego doświadczenia jasno wynika, że wszystko sprzed 40 lat, włącznie z biedą, dobrze się wspomina. A wiecie dlaczego?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Większość ludzi będzie dobrze wspominać lata swojej młodości. Bo młodość jest piękna, przynajmniej w większości przypadków, pomijając tych, którzy przeżyli jakieś traumatyczne zdarzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0