UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość ludzi będzie dobrze wspominać lata swojej młodości. Bo młodość jest piękna, przynajmniej w większości przypadków, pomijając tych, którzy przeżyli jakieś traumatyczne zdarzenia.
Większość ludzi będzie dobrze wspominać lata swojej młodości. Bo młodość jest piękna, przynajmniej w większości przypadków, pomijając tych, którzy przeżyli jakieś traumatyczne zdarzenia.