UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość ludzi będzie dobrze wspominać lata swojej młodości. Bo młodość jest piękna, przynajmniej w większości przypadków, pomijając tych, którzy przeżyli jakieś traumatyczne zdarzenia.


Anuluj