UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z mojego życiowego doświadczenia jasno wynika, że wszystko sprzed 40 lat, włącznie z biedą, dobrze się wspomina. A wiecie dlaczego?
Z mojego życiowego doświadczenia jasno wynika, że wszystko sprzed 40 lat, włącznie z biedą, dobrze się wspomina. A wiecie dlaczego?