UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z mojego życiowego doświadczenia jasno wynika, że wszystko sprzed 40 lat, włącznie z biedą, dobrze się wspomina. A wiecie dlaczego?


Anuluj